<? echo meta(3); ?>
Banery (left)
LGD Zielony Pierścień

Kemping "Zielona Dolina" w Kośminie

LGD Zielony Pierścień

Kraina Rowerowa

LGD Zielony Pierścień

Fundacja "Przyroda Tradycja Ludzie"

LGD Zielony Pierścień

Ekomuzeum Lubelszczyzny "Żywa Tradycja"

LGD Zielony Pierścień

Centrum Produktu Lokalnego

LGD Zielony Pierścień

Szlaki Ornitologiczne

LGD Zielony Pierścień

Stowarzyszenie Greenways Polska

LGD Zielony Pierścień

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

6 listopada br. zaczynamy warsztaty rękodzielnicze

 

Informujemy, że Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” rozpoczyna 6 listopada br. cykl zajęć warsztatowych zaplanowanych w ramach projektu (operacji własnej)  pn. „Promocja produktów lokalnych i rękodzieła z obszaru LSR”. Uczestnikami będą mieszkańcy z obszaru gmin, w których wdrażana jest przez naszą organizację Lokalna Strategia Rozwoju.

 

Jako pierwsze odbędą się warsztaty wykonywania palm wielkanocnych, wieńców dożynkowych i kompozycji z suszonych kwiatów, które poprowadzi Małgorzata Urban, twórczyni ludowa z Cholewianki i jednocześnie prezes Stowarzyszenia Twórców Ludowych i Rękodzieła Artystycznego w Kazimierzu Dolnym.

 

Zajęcia będą trwać 3 dni (po 6 godzin lekcyjnych dziennie): 6,7 i 8 listopada 2017 r. w Izbie Tradycji w Cholewiance. Niżej publikujemy listę osób, które zakwalifikowały się na te warsztaty: Zofia Błaszczyńska, Agnieszka Capała, Alina Ciosek, Lucyna Dzwonnik, Urszula Janiszek, Małgorzata Miller, Teresa Mizura, Małgorzata Nowakowska – Szijka, Eliza Okonowska, Teresa Pasek, Ewa Piątek, Mariola Przygodzka, Zuzanna Rodzik, Zofia Rybak, Zofia Stelmach, Elżbieta Tomaszewska i Elżbieta Tomaszewska Dunia.

 

Jako następne zaplanowane zostały warsztaty wycinania w papierze. Poprowadzi je Joanna Nowakowska, twórczyni ludowa specjalizująca się w wycinkarstwie należąca do Stowarzyszenia Twórców Ludowych i Rękodzieła Artystycznego w Kazimierzu Dolnym. Zajęcia będą trwać również 3 dni (po 6 godzin lekcyjnych dziennie): 10, 16 i 20 listopada 2017 r. Odbędą się w Kośminie w dworku Kossaków (siedziba LGD „Zielony Pierścień”). Do grupy uczestników tych zajęć zakwalifikowały się następujące osoby: Iwona Berlińska, Karolina Berlińska, Agnieszka Capała, Józefa Chojak, Alina Ciosek, Zofia Grzechnik, Justyna Gulewska, Urszula Janiszek, Joanna Knap –Pawłowska, Renata Kursa, Eliza Okonowska, Zofia Rybak, Bożena Śmiałowska, Bogumiła Wartacz i Janina Wawer.

 

Poniżej publikujemy do pobrania ramowy plan obu warsztatów.

 

Jednocześnie informujemy, że listę osób zakwalifikowanych na warsztaty z tkania tradycyjnego opublikujemy na naszej stronie internetowej do 6 listopada br.

LGD Zielony Pierścień

 

 

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach

 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.

Celem operacji jest sprawne wdrażanie lokalnej strategii rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.

Adres:

Lokalna Grupa Działania
"Zielony Pierścień"
Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn
tel./fax +48 81 50 16 140
tel.  +48 81 50 16 141
​e-mail: lgd@zielonypierscien.eu

Statystyki:

Wszystkie wizyty:514342

Wizyty z ostatnich 30 dni:6974

Wizyty w ciągu ostatniego tygodnia:1397

Użytkownicy online:1

Copyright © LGD Zielony Pierścień - 2016.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij