<? echo meta(3); ?>
Banery (left)
LGD Zielony Pierścień

Kemping "Zielona Dolina" w Kośminie

LGD Zielony Pierścień

Kraina Rowerowa

LGD Zielony Pierścień

Fundacja "Przyroda Tradycja Ludzie"

LGD Zielony Pierścień

Ekomuzeum Lubelszczyzny "Żywa Tradycja"

LGD Zielony Pierścień

Centrum Produktu Lokalnego

LGD Zielony Pierścień

Szlaki Ornitologiczne

LGD Zielony Pierścień

Stowarzyszenie Greenways Polska

LGD Zielony Pierścień

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

Członkowie

 

Członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia może być pełnoletnia osoba fizyczna oraz osoba prawna, która w przypadku:

 

  1. osoby fizycznej:
  1.  jest obywatelem polskim, mającym pełną zdolność do czynności prawnych i nie pozbawionym praw publicznych,
  2. złoży deklarację członkowską,
  3. akceptuje cele i sposób działania Stowarzyszenie,
  4. przedłoży pisemną pozytywną rekomendację przynajmniej 2 członków Zwyczajnych Stowarzyszenia,

 

  1. osoby prawnej działającej przez swojego przedstawiciela:
  1. złoży deklarację członkowską,
  2. akceptuje cele i sposób działania Stowarzyszenie,
  3. przedłoży pisemną pozytywną rekomendację przynajmniej 2 członków zwyczajnych Stowarzyszenia

 

Nabycie i utrata członkostwa następuje w drodze uchwały przyjętej zwykłą większością głosów Zarządu Stowarzyszenia.

 

Do pobrania:

Deklaracja członkowska – osoba fizyczna

Deklaracja członkowska – osoba prawna

 

Wykaz członków LGD Zielony Pierścień – według stanu na 13.06.2016r.

Osoby prawne – sektor publiczny

Lp

Nazwa

Osoba do reprezentacji

1

Gmina Baranów

Robert

Gagoś

2

Gmina Janowiec

Jan

Gędek

3

Gmina Kazimierz Dolny

Andrzej

Pisula

4

Gmina Końskowola

Stanisław

Gołębiowski

5

Gmina Kurów

Stanisław

Wójcicki

6

Gmina Markuszów

Andrzej

Rozwałka

7

Gmina Nałęczów

Andrzej

Ćwiek

8

Gmina Puławy

Paweł

Kamola

9

Gmina Wąwolnica

Marcin

Łaguna

10

Gmina Wojciechów

Jan

Czyżewski

11

Gmina Żyrzyn

Andrzej

Bujek

12

Gminna Biblioteka Publiczna w Puławach z siedzibą w Górze Puławskiej

Zofia

Małek

13

Gminne Centrum Kultury w Baranowie

Grażyna

Piaseczna

14

Gminny Dom Kultury w Markuszowie

Sławomir

Łowczak

15

Gminny Dom Kultury w Wąwolnicy

Irena

Kolibska

16

Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli

Monika

Dudzińska

17

Gminny Ośrodek Kultury w Kurowie

Grzegorz

Skwarek

18

Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie

Agnieszka

Gąska

19

LODR w Końskowoli

Mariola

Stalęga

20

Nałęczowski Ośrodek Kultury

Jadwiga

Sawa - Bednarczyk

21

Powiat Puławski

Jan

Ziomka

22

Powiatowa Biblioteka Publiczna

Danuta

Szlendak

23

UMCS - Kolegium Licencjackie  Sztuk Pięknych

Zbigniew

Bagiński

 

Osoby prawne – sektor gospodarczy

Lp

Nazwa

Osoba do reprezentacji

1

Bank Spółdzielczy w Nałęczowie

Grzegorz

Bednarczyk

2

GS "Samopomoc Chłopska" w Baranowie

Marianna

Wiktorowicz

3

Manufaktura Różana

Jolanta

Mazurkiewicz

4

PROM SP.ZOO.

Maciej

Goławski

5

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe REYPOL-REJMAK Sp. Jawna

Blandyna

Harwas

6

Spółdzielnia Socjalna "Pomocni nad Wisłą"

Anna

Karpeta

 

Osoby prawne – sektor społeczny

Lp

Nazwa

Osoba do reprezentacji

1

Bochotnickie Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Lokalnego

Artur

Pomianowski

2

Fundacja "Warsztat"

Karolina

Karpińska

3

Gminno - Ludowy Klub Sportowy "Żyrzyniak"

Jan

Góra

4

Kurowskie Towarzystwo Regionalne

Władysław

Chabros

5

Nałęczowska Fundacja Muzyczna

Małgorzata

Pacholik

6

Ochotnicza Straż Pożarna w Baranowie

Tomasz

Bieńkowski

7

Ochotnicza Straż Pożarna w Łubkach

Andrzej

Nowomiejski

8

Ochotnicza Straż Pożarna w Bochotnicy

Piotr

Plewicki

9

Ochotnicza Straż Pożarna w Kotlinach

Bogdan

Nowacki

10

Ochotnicza Straż Pożarna w Nałęczowie

Roman Lech

Kamola

11

Ochotnicza Straż Pożarna w Stasinie

Czesław

Bednarczyk

12

Oddział Gminny ZOST RP w Janowcu

Waldemar

Słowik

13

OSP w Kazimierzu Dolnym

Henryk

Wasiłek

14

OSP Wierzchoniów

Waldemar

Wójcik

15

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Wojciecha w Wąwolnicy

Jerzy

Ważny

16

Regionalne Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju "Wokół Bystrej"

Teresa

Ścibior

17

Społeczne Towarzystwo Oświatowo- Kulturalne Gminy Żyrzyn

Beata

Osiak

18

Stowarzyszenie "Aktywna Wieś"

Małgorzata

Franczak - Kopińska

19

Stowarzyszenie "Wspólna Szansa"

Roland

Turek

20

Stowarzyszenie Ekologiczne Kośmin Stawy Neptuna

Witold

Wawer

21

Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych Gminy Markuszów

Agnieszka

Struska

22

Stowarzyszenie Kobiet Gminy Końskowola "Róża"

Sylwia

Skwarek

23

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Ludowy Klub Sportowy „Żeglarz"

Waldemar

Bieńkowski

24

Stowarzyszenie Mieszkańców  Pradoliny Wieprza Kossakówka

Aneta

Szlendak

25

Stowarzyszenie Mieszkańców Doliny Wisły

Krzysztof

Gowin

26

Stowarzyszenie Pomocy i Wspierania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych "Szansa"

Anna

Wolińska

27

Stowarzyszenie U źródeł Ciemięgi

Marek

Wojciechowski

28

Stowarzyszenie Wojciechowskie Arianki

Małgorzata

Kowalczyk

29

Stowarzyszenie Wspólne Dobro wsi Osiny

Iwona

Matysiak-Borucka

30

Towarzystwo Przyjaciół Gołębia

Monika

Zych

31

Towarzystwo Przyjaciół Góry Puławskiej

Teresa

Dymowska

32

Towarzystwo Przyjaciół Nałęczowa

Regina

Wojno

33

Towarzystwo Przyjaciół Wisły

Dominik

Darowski

 

 

Osoby fizyczne – sektor gospodarczy

Lp

Imię

Nazwisko

1

Krzysztof

Bolesławski

2

Anna

Antkowiak

3

Mariola

Cybula

4

Józef Konstanty

Majewski

5

Izabella

Oprzańska

6

Dariusz

Osiak

7

Jolanta

Pecio

8

Ewa

Piątek

9

Iwona

Pisula

10

Beata

Plewińska

11

Barbara

Rułka

12

Katarzyna

Siwiec

13

Zofia

Śnieżyk-Matwiejczuk

14

Elżbieta

Tomaszewska

15

Małgorzata

Urban

16

Zdzisław

Wójciak

17

Wiesław

Ziarek

 

Osoby fizyczne – sektor społeczny

Lp

Imię

Nazwisko

1

Mariusz

Baryczka

2

Marcin

Berłowski

3

Krzysztof

Brzeziński

4

Ignacy

Czeżyk

5

Paweł

Dybisz

6

Tomasz

Falba

7

Łukasz Tomasz

Falba

8

Jacek

Furtak

9

Dariusz

Kołodziejczyk

10

Jan Franciszek

Nowak

11

Jarosław

Osiak

12

Zbigniew

Pacholik

13

Jakub

Pruchniak

14

Andrzej

Ryl

15

Marcin

Sulej

16

Stanisław

Widz

17

Waldemar

Żaba

18

Beata

Antoniak

19

Aneta

Bednarczyk

20

Marta

Chabora

21

Justyna

Chechelska-Kowalczyk

22

Zofia

Grzegorzak

23

Karina

Kasperek

24

Anna

Krasińska

25

Maria

Kruk

26

Zenobia

Krzowska

27

Anna

Matraszek-Furtak

28

Anna

Matys

29

Krystyna

Nakonieczna

30

Anna

Nowacka

31

Teresa

Nowaczyk

32

Stanisława

Noworolnik

33

Barbara

Pawłowska

34

Marianna

Płachta

35

Jadwiga

Polak

36

Maria

Rodak

37

Małgorzata

Sosik

38

Aneta

Sosik - Kierszniewska

39

Ada

Suska

40

Mariola

Suska

41

Iwona

Szlendak

42

Barbara

Ścibior

43

Urszula

Wojtalik- Sarnecka

44

Teresa

Woszczek

45

Kazimiera

Wójtowicz

46

Elżbieta

Wójtowicz

 

 

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach

 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.

Celem operacji jest sprawne wdrażanie lokalnej strategii rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.

Adres:

Lokalna Grupa Działania
"Zielony Pierścień"
Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn
tel./fax +48 81 50 16 140
tel.  +48 81 50 16 141
​e-mail: lgd@zielonypierscien.eu

Statystyki:

Wszystkie wizyty:303726

Wizyty z ostatnich 30 dni:6853

Wizyty w ciągu ostatniego tygodnia:1707

Użytkownicy online:1

Copyright © LGD Zielony Pierścień - 2016.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij