<? echo meta(3); ?>
Banery (left)
LGD Zielony Pierścień

Kemping "Zielona Dolina" w Kośminie

LGD Zielony Pierścień

Kraina Rowerowa

LGD Zielony Pierścień

Fundacja "Przyroda Tradycja Ludzie"

LGD Zielony Pierścień

Ekomuzeum Lubelszczyzny "Żywa Tradycja"

LGD Zielony Pierścień

Centrum Produktu Lokalnego

LGD Zielony Pierścień

Szlaki Ornitologiczne

LGD Zielony Pierścień

Stowarzyszenie Greenways Polska

LGD Zielony Pierścień

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

Zmiany w certyfikacji produktów lokalnych

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza na spotkanie poświęcone przedstawieniu nowych zasad certyfikacji produktów lokalnych (wyrobów i usług). Odbędzie się ono w dniu 18 grudnia 2019 r. o godz. 9.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli (ul. Lubelska 93).

 

Spotkanie jest skierowane do producentów i twórców produktów lokalnych, którzy już wytwarzają certyfikowane przez LGD produkty oraz do podmiotów, które dopiero zamierzają zająć się tego typu działalnością produkcyjną lub usługową (np. podmioty świadczące usługi turystyczne). W przypadku tych ostatnich chcemy także wskazać możliwości rozwoju i promocji poprzez współpracę w sieci z innymi producentami i twórcami.

 

Z początkiem 2020 r. wygasną obecne nasze regulacje dotyczące przyznawania certyfikatów, a dotychczasowe certyfikaty będą musiały być zaktualizowane według nowego regulaminu. Nowe certyfikaty będą obowiązywać tylko w określonym czasie.

 

Celem tych działań jest zapewnienie autentyczności i wysokiej jakości certyfikowanych przez LGD produktów i usług lokalnych i tym samym sprofesjonalizowanie oferty producentów i usługodawców oraz jej promocję.

 

Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy telefonicznie (81 50 16 140) lub mailem: lgd@zielonypierscien.eu w terminie do 17 grudnia br. do godz. 12.00. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy i adres e-mail. Zapraszamy.

 

Niżej prezentujemy projekty dokumentów, które będą regulować zasady certyfikacji lokalnych produktów i usług od 2020 r. przez LGD „Zielony Pierścień”.

 

Program spotkania:

 

9.15 – 9.30 – Rejestracja uczestników,

9.30 – 10.00 – Przedstawienie działań zaplanowanych w projekcie współpracy pn. „Marka lokalna szansą rozwoju regionu”,

10.00 – 10.20 – Zasady certyfikacji produktów lokalnych w Polsce na wybranych przykładach,

10.20 – 11.00 – Przedstawienie propozycji nowych zasad nadawania przez LGD „Zielony Pierścień” certyfikatu produktom lokalnym (m.in. kryteria oceny produktów, znak: Marka Lokalna „Zielony Pierścień”, umowy na udostępnienie znaku)

11.00 – 11.20 – przerwa kawowa,

11.20 – 13.00 - Przedstawienie propozycji nowych zasad nadawania przez LGD „Zielony Pierścień” certyfikatu produktom lokalnym (m.in. kryteria oceny produktów, znak: Marka Lokalna „Zielony Pierścień”, umowy na udostępnienie znaku) – ciąg dalszy,

13.00 – 13.40 – promocja certyfikowanych produktów lokalnych według nowych zasad w 2020 r.: m.in. uruchomienie strony internetowej i sklepu internetowego ze sprzedażą certyfikowanych produktów lokalnych, wydanie publikacji, imprezy kiermaszowe.

13.40 -14.00 – Podsumowanie i zakończenie spotkania

 

 

LGD Zielony Pierścień

 

 

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach

 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.

Celem operacji jest sprawne wdrażanie lokalnej strategii rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.

Adres:

Lokalna Grupa Działania
"Zielony Pierścień"
Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn
tel./fax +48 81 50 16 140
tel.  +48 81 50 16 141
​e-mail: lgd@zielonypierscien.eu

Statystyki:

Wszystkie wizyty:813596

Wizyty z ostatnich 30 dni:11655

Wizyty w ciągu ostatniego tygodnia:3199

Użytkownicy online:4

Copyright © LGD Zielony Pierścień - 2016.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij