<? echo meta(3); ?>
Banery (left)
LGD Zielony Pierścień

Kemping "Zielona Dolina" w Kośminie

LGD Zielony Pierścień

Kraina Rowerowa

LGD Zielony Pierścień

Fundacja "Przyroda Tradycja Ludzie"

LGD Zielony Pierścień

Ekomuzeum Lubelszczyzny "Żywa Tradycja"

LGD Zielony Pierścień

Centrum Produktu Lokalnego

LGD Zielony Pierścień

Szlaki Ornitologiczne

LGD Zielony Pierścień

Stowarzyszenie Greenways Polska

LGD Zielony Pierścień

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

Warsztaty rękodzielnicze – wydłużamy termin zgłoszeń

 

Uprzejmie informujemy, że Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” wydłuża do 25 października 2017 r. termin przyjmowania zgłoszeń na bezpłatne warsztaty z rękodzieła w następujących zakresach tematycznych:

  1. wykonywanie palm wielkanocnych, wieńców dożynkowych i kompozycji z suszonych kwiatów – grupa uczestników: maksymalnie 15 osób; zajęcia trwają przez 3 dni (po 6 godzin lekcyjnych dziennie): 6,7 i 8 listopada 2017 r.;
  2. wycinanie w papierze – grupa uczestników: maksymalnie 15 osób; zajęcia trwają przez 3 dni (po 6 godzin lekcyjnych dziennie): 10, 16 i 20 listopada 2017 r.;
  3. tkanie tradycyjne: grupa uczestników: maksymalnie 8 osób w dwu grupach po 4 osoby; zajęcia trwają przez 5 dni (po 6 godzin lekcyjnych dziennie): 17, 18, i 23 listopada oraz 1 i 2 grudnia 2017 r. (pierwsza grupa) i 5, 12, 13, 19 i 20 stycznia 2018 r. (druga grupa).

 

Informujemy, że zmieniony został termin warsztatów wykonywania palm wielkanocnych, wieńców dożynkowych i kompozycji z suszonych kwiatów z terminu październikowego na 6,7 i 8 listopada 2017 r. Terminy pozostałych zajęć pozostają bez zmian.

 

Osoby, które już przesłały do nas zgłoszenia na formularzach, nie muszą tego robić ponownie.

 

Warsztaty organizuje LGD „Zielony Pierścień” w ramach projektu  pn. „Promocja produktów lokalnych i rękodzieła z obszaru LSR”. Są one adresowane do pełnoletnich mieszkańców, członków organizacji pozarządowych i wszystkich innych podmiotów (z obszaru gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn), których interesuje tradycyjne rzemiosło i chciałyby nauczyć się podstaw i regionalnych wzorów w wybranym przez siebie rękodziele.

 

Celem warsztatów jest przekazanie podstaw rękodzieła i przygotowanie uczestników do wytwarzania i popularyzowania tradycyjnego rzemiosła oraz promocji naszego subregionu.

 

Program i harmonogram warsztatów zamieszczamy poniżej w osobnym pliku do pobrania.

 

Zasady rekrutacji uczestników warsztatów określa Regulamin niżej załączony.

 

Osoby zainteresowane warsztatami proszone są o wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego (załączony jest do pobrania poniżej) i dostarczenie go osobiście, faksem (81 50 16 140), mailem (lgd@zielonypierscien.eu) lub za pośrednictwem poczty do Biura Organizatora (LGD „Zielony Pierścień”, Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn) w terminie do 25 października 2017 r. Za terminowe wniesienie zgłoszenia uznaje się termin jego złożenia w Biurze Organizatora.

 

W przypadku dużego zainteresowania zajęciami (będzie więcej chętnych niż przewidzianych miejsc) o wyborze będzie decydować motywacja kandydatów dotycząca udziału w zajęciach i wykorzystania nabytych umiejętności po zakończeniu warsztatów. Będą preferowani tacy kandydaci, którzy zechcą rozwijać nabyte umiejętności i wytwarzać prace celem promocji obszaru LSR.

 

Informujemy, że operacja własna pn. „Promocja produktów lokalnych i rękodzieła z obszaru LSR” jest współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. ZAPRASZAMY!

LGD Zielony Pierścień

 

 

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach

 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.

Celem operacji jest sprawne wdrażanie lokalnej strategii rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.

Adres:

Lokalna Grupa Działania
"Zielony Pierścień"
Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn
tel./fax +48 81 50 16 140
tel.  +48 81 50 16 141
​e-mail: lgd@zielonypierscien.eu

Statystyki:

Wszystkie wizyty:488926

Wizyty z ostatnich 30 dni:9187

Wizyty w ciągu ostatniego tygodnia:1499

Użytkownicy online:1

Copyright © LGD Zielony Pierścień - 2016.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij