<? echo meta(3); ?>
Banery (left)
LGD Zielony Pierścień

Kemping "Zielona Dolina" w Kośminie

LGD Zielony Pierścień

Kraina Rowerowa

LGD Zielony Pierścień

Fundacja "Przyroda Tradycja Ludzie"

LGD Zielony Pierścień

Ekomuzeum Lubelszczyzny "Żywa Tradycja"

LGD Zielony Pierścień

Centrum Produktu Lokalnego

LGD Zielony Pierścień

Szlaki Ornitologiczne

LGD Zielony Pierścień

Stowarzyszenie Greenways Polska

LGD Zielony Pierścień

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

Szkolenie: lokalne przetwórstwo i rękodzieło w praktyce!

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. „Rozwój przetwórstwa i rękodzieła lokalnego w praktyce”, którego tematyka dotyczy rozwijania działalności na obszarach wiejskich bazującej na produktach lokalnych. Odbędzie się ono w dniu 18 września br. o godz. 9.00 w hotelu/restauracji „Grota Bochotnicka”, ul. Puławska 6 w Bochotnicy koło Kazimierza Dolnego.

 

Szkolenie jest adresowane do przedsiębiorców oraz mieszkańców z obszarów wiejskich (z obszaru działania LGD „Zielony Pierścień”, tj. gminy: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy /gmina wiejska/, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn), którzy prowadzą lub planują uruchomić działalność gospodarczą, sprzedaż bezpośrednią lub rolniczy handel detaliczny.

 

Na zajęciach zostaną przedstawione także aktualne przepisy prawa (sanitarne, weterynaryjne i podatkowe) dotyczące sprzedaży bezpośredniej i rolniczego handlu detalicznego.

 

Z racji tego, że szkolenie jest organizowane w ramach projektu współpracy pn. „Marka lokalna szansą rozwoju regionu” z inicjatywy LEADER, który realizuje sześć Lokalnych Grup Działania, jego uczestnikami będą także przedsiębiorcy i rolnicy z LGD „Między Wisłą a Kampinosem” (woj. mazowieckie), LGD „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” (woj. dolnośląskie), LGD „Na śliwkowym Szlaku” (woj. małopolskie), LGD „Dolina karpia” (woj. małopolskie) i LGD „PRYM” (woj. łódzkie). W zajęciach weźmie udział łącznie ponad 80 osób. Szkolenie będzie więc także okazją do wymiany doświadczeń i uczenia się od siebie w zakresie prowadzenia działalności na bazie produktów lokalnych i tradycyjnych.      

 

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy wypełnić i przesłać kartę zgłoszeniową w terminie do dnia 16 września 2019 r.  na adres: lgd@zielonypierscien.eu. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Informację na temat warsztatów można uzyskać pod nr telefonu: 81 50 16 140. Zapraszamy!

 

Szkolenie jest zorganizowane w ramach projektu współpracy pn. „Marka Lokalna szansą rozwoju regionu” współfinansowanego w ramach inicjatywy LEADER z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

LGD Zielony Pierścień

 

 

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach

 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.

Celem operacji jest sprawne wdrażanie lokalnej strategii rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.

Adres:

Lokalna Grupa Działania
"Zielony Pierścień"
Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn
tel./fax +48 81 50 16 140
tel.  +48 81 50 16 141
​e-mail: lgd@zielonypierscien.eu

Statystyki:

Wszystkie wizyty:838374

Wizyty z ostatnich 30 dni:11280

Wizyty w ciągu ostatniego tygodnia:2539

Użytkownicy online:5

Copyright © LGD Zielony Pierścień - 2016.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij