<? echo meta(3); ?>
Banery (left)
LGD Zielony Pierścień

Kemping "Zielona Dolina" w Kośminie

LGD Zielony Pierścień

Kraina Rowerowa

LGD Zielony Pierścień

Fundacja "Przyroda Tradycja Ludzie"

LGD Zielony Pierścień

Ekomuzeum Lubelszczyzny "Żywa Tradycja"

LGD Zielony Pierścień

Centrum Produktu Lokalnego

LGD Zielony Pierścień

Szlaki Ornitologiczne

LGD Zielony Pierścień

Stowarzyszenie Greenways Polska

LGD Zielony Pierścień

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

Podjęcie działalności gospodarczej – dwudniowe szkolenie

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza w dniach: 7 i 8 marca 2019 r. na bezpłatne szkolenie na temat: „WSPARCIE Z INICJATYWY LEADER NA UTWORZENIE WŁASNEJ FIRMY w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”. Odbędzie się ono w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli.

Szkolenie adresowane jest do mieszkańców (osób fizycznych) z obszaru następujących gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn, którzy:

- są osobami pełnoletnimi,

- chcą ubiegać się o wsparcie finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej z inicjatywy LEADER w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

- i nie wykonują działalności gospodarczej, do której stosuje się przepisy ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej.

 

Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy mieszkańców wyżej wymienionych gmin w zakresie m.in. samodzielnego przygotowania biznesplanu dla planowanej działalności gospodarczej i wniosku o przyznanie pomocy finansowej w ramach inicjatywy LEADER.

 

Szkolenie trwa 2 dni i ma charakter wykładowo-warsztatowy. W części warsztatowej uczestnicy będą pracować nad wersją roboczą biznesplanu swojej działalności i wniosku o przyznanie pomocy. Pierwszego dnia w zajęciach weźmie udział także beneficjent, który rozliczył już wsparcie finansowe z inicjatywy LEADER na uruchomioną przez siebie działalność gospodarczą i podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami.

 

Informujemy, że liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Przy wyborze uczestników kierować się będziemy kolejnością zgłoszeń, statusem zawodowym kandydata (preferujemy osoby bezrobotne) i czy kandydat weźmie udział we wszystkich dniach zajęć (takich kandydatów będziemy preferować).

 

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o wypełnienie i podpisanie Formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”, Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn lub faksem pod numer (81) 50 16 140 lub na e-mail (skan podpisanego zgłoszenia) lgd@zielonypierscien.eu w terminie do 5 marca 2019 r.

 

Dla osób, które zgłoszą się w podanym wyżej czasie, przygotujemy pakiet materiałów szkoleniowych w wersji papierowej.

 

Osoby do kontaktu w/s organizacji i rekrutacji: Aneta Sosik – Kierszniewska lub Beata Antoniak, tel. 81 50 16 140

 

LGD Zielony Pierścień

 

 

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach

 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.

Celem operacji jest sprawne wdrażanie lokalnej strategii rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.

Adres:

Lokalna Grupa Działania
"Zielony Pierścień"
Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn
tel./fax +48 81 50 16 140
tel.  +48 81 50 16 141
​e-mail: lgd@zielonypierscien.eu

Statystyki:

Wszystkie wizyty:786763

Wizyty z ostatnich 30 dni:14826

Wizyty w ciągu ostatniego tygodnia:3384

Użytkownicy online:3

Copyright © LGD Zielony Pierścień - 2016.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij